Zajęcia stałe

 

Nowi uczniowie, na wszystkich poziomach poza poziomem „0”, którzy chcą dołączyć do istniejących grup, proszeni są o kontakt telefoniczny, najlepiej przed 11 września 2021, ponieważ grupy kontynuujące naukę zaczynają zajęcia już 13 września. 

Osoby rozpoczynające naukę na poziomie „0” teoretycznie mają czas na zapisy od 1 do 30 września. Im szybciej jednak, tym większa gwarancja, że grupy się nie zapełnią i będzie w nich miejsce. 

Poniżej przedstawiamy orientacyjny grafik zajęć  w roku szkolnym 2021/2022.  Grafik cały czas jest modyfikowany pod wpływem Państwa sugestii, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny w celu upewnienia się, co do istnienia danej grupy i terminu jej zajęć. Jeśli nie odnajdują Państwo odpowiedniej propozycji dla siebie, tym bardziej prosimy o telefon, żebyśmy mogli wyjść na przeciw Państwa potrzebom.

 Grupy zerowe, rozpoczynające naukę od samego początku:

  • Dorośli –  poniedziałki i środy godz. 20.05 – prowadzi  p. Katarzyna
  • Dorośli – wtorki i czwartki godz. 20.05 –  prowadzi p. Ivan
  • Dzieci młodsze (I, II, III kl. )   w zależności od ilości chętnych : jedna lub dwie grupy w podanych terminach:   – poniedziałki i środy godz. 15.50
  •                                                                   – poniedziałki i środy godz. 16.50
  •                                                                   – wtorki i czwartki godz. 15.50
  • Dzieci starsze ( IV, V , VI kl. )  w zależności od ilości chętnych : jedna lub dwie grupy w podanych terminach:   – poniedziałki i środy godz. 15.50
  •                                                                   – poniedziałki i środy godz. 16.50
  •                                                                   – wtorki i czwartki godz. 15.50
  • lektor – w zależności od terminu
  • Dzieci starsze ( VII, VII, I lic.)  w zależności od ilości chętnych  grupa w jednym z podanych terminów:                      – wtorki i czwartki godz. 15.50
  •                                                                   – wtorki czwartki godz. 19.00
  • ewentualnie                                       –  poniedziałki i środy godz. 16.50
  •                                                                   – poniedziałki i środy godz. 17.55
  • lektor – w zależności od terminu
  • Młodzież licealna – w zależności od ilości chętnych  grupa w jednym z podanych terminów: 
  •                     –  poniedziałki i środy godz. 17.55 –  prowadzi p. Katarzyna                                               –  wtorki czwartki godz. 19.00  – prowadzi p. Edison

Grupy kontynuujące naukę ( według stopnia zaawansowania):

  • Dzieci młodsze ( II, III, IV kl.) drugi rok  – wtorki i czwartki godz. 15.50 – p. Hanna
  • Dzieci młodsze ( I, II, III kl.) drugi rok – poniedziałek i czwartek godz. 16.50 – prowadzi p. Vivi
  • Dzieci młodsze ( II,III, IV kl.) drugi rok – ewentualnie – poniedziałek i środa godz. 15.50 – prowadzi p. Hanna lub p. Vivi
  • Dzieci starsze ( IV, V, VI kl.) trzeci  rok – wtorki i czwartki godz. 16.50  – p. Hanna 
  • Dzieci starsze ( V – VIII) drugi  lub trzeci rok – poniedziałki i środy, godz. 15.50  i poniedziałki i środy godz. 16.50 – prowadzi p. Pablo 
  • Młodzież licealna, trzeci rok – poniedziałki i środy godz. 17.55 –  p. Pablo
  • Dzieci starsze (VII, VIII kl.)  trzeci rok – wtorki i czwartki godz. 17.55 – p. Edison
  • Młodzież ( VIII, I lic. ) czwarty rok – poniedziałki i środy, godz. 19.00 –  p. Pablo
  • Młodzież licealna, czwarty rok –  wtorki i czwartki godz. 16.50 – prowadzi p. Edison
  • Młodzież licealna,  przygotowanie do matury podstawowej – wtorki i czwartki godz. 17.10 – prowadzi p. Daniel
  • Młodzież licealna, piąty rok – wtorki i czwartki, godz. 18.20 – prowadzi p. Daniel
  • Młodzież studencka, B2.2 – poniedziałki godz. 18.00 – p. Isabel
  • Dorośli A1.1 – patrz grupy początkujące
  • Dorośli A2.1 – poniedziałki i środy – godz. 17.55 – prowadzi p. Ivan
  • Dorośli A2.1 – poniedziałki i środy – godz. 19.00 – prowadzi p. Ivan
  • Dorośli A2.1  on-line – poniedziałki i środy godz. 20.05 – prowadzi p. Katarzyna
  • Dorośli A2.1  on-line – wtorki i czwartki godz. 18.00  – prowadzi p. Isabel
  • Dorośli A2.2 – wtorki i czwartki godz. 17.55 – p. Ivan
  • Dorośli A2.2- wtorki i czwartki, godz. 19.00 – p. Ivan
  • Dorośli B1.1 – wtorki i czwartki, godz. 19.30 – prowadzi p. Daniel
  • Dorośli B2.1 – poniedziałki i środy godz. 19.00 – p. Katarzyna
  • Dorośli B2.2 – poniedziałki i środy godz. 20.05 – prowadzi p. Ivan