Zajęcia stałe

Nowi uczniowie, na wszystkich poziomach poza poziomem „0”, którzy chcą dołączyć do istniejących grup, proszeni są o kontakt telefoniczny, najlepiej na początku  września 2022, ponieważ grupy kontynuujące naukę zaczynają zajęcia już 19 września. 

Osoby rozpoczynające naukę na poziomie „0” teoretycznie mają czas na zapisy od 1 do 30 września. Im szybciej jednak, tym większa gwarancja, że grupy się nie zapełnią i będzie w nich miejsce. 

Poniżej przedstawiamy orientacyjny grafik zajęć  w roku szkolnym 2022/2023.  Grafik cały czas jest modyfikowany pod wpływem Państwa sugestii, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny w celu upewnienia się, co do istnienia danej grupy i terminu jej zajęć. Jeśli nie odnajdują Państwo odpowiedniej propozycji dla siebie, tym bardziej prosimy o telefon, żebyśmy mogli wyjść na przeciw Państwa potrzebom.

 Grupy zerowe, rozpoczynające naukę od samego początku:

  • Dzieci  ( 4,5 lat) –  poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki godz. 15.00 – 15.45 – prowadzi  p. Vivi
  • Dzieci  ( 6,7 lat) –  poniedziałki i środy  godz. 15.50 – 16.35 – prowadzi  p. Vivi
  • Dzieci młodsze ( II, III kl. ) – wtorki i czwartki godz. 16.40 – 17.35  lub  poniedziałki i środy godz. 15.00 lub wtorki i czwartki godz. 15.00 – prowadzi p. Vivi
  • Dzieci starsze ( IV, V , VI kl. )  w zależności od ilości chętnych : jedna lub dwie grupy w podanych terminach:   – poniedziałki i środy godz. 16.00 – prowadzi p. Hanna lub 
  •                     – wtorki i czwartki godz. 16.40 – prowadzi p. Vivi
  • Dzieci starsze ( VII, VIII )  w zależności od ilości chętnych  grupa w jednym z podanych terminów:  –                       – poniedziałki i środy godz. 17 lub 18 – prowadzi p. Hanna 
  •                    – wtorki i czwartki godz. 17 lub 19 – prowadzi p. Hanna lub p. Edison
  •  Młodzież licealna – w zależności od ilości chętnych  grupa w jednym z podanych terminów: 
  •                     –  poniedziałki i środy godz. 18 lub 19 –  prowadzi p. Katarzyna lub p. Hanna                                        –  wtorki i czwartki godz. 17 lub 18   – prowadzi p. Ivan
  • Dorośli dwie grupy – poniedziałki i środy godz. 19 – prowadzi p. Ivan lub p. Katarzyna
  •                                – wtorki i czwartki godz. 19 – prowadzi p. Katarzyna lub p. Ivan

Grupy kontynuujące naukę ( według stopnia zaawansowania):

  • Dzieci  ( II, III, IV kl.) drugi rok  – wtorki i czwartki godz. 15.40 – p. Vivi
  • Dzieci  ( V, VI, VII kl.) drugi rok – poniedziałek i czwartek godz. 16.40 –  p. Vivi
  • Dzieci  ( VII, VIII  kl.) drugi rok –  wtorek i czwartek godz. 17  lub 18 –  p. Edison
  • Młodzież licealna, drugi rok – wtorki i czwartki godz. 18 – p. Katarzyna
  • Dzieci  ( IV, V, VI kl.) czwarty  rok – wtorki i czwartki godz. 16.50  – p. Hanna 
  • Dzieci starsze (VII, VIII kl.) czwarty rok – wtorki i czwartki godz. 17 lub 18 lub 19 – p. Edison
  • Młodzież licealna, czwarty rok – poniedziałki i środy godz. 18 lub 19 – p. Katarzyna
  • Młodzież licealna, piąty rok –  wtorki i czwartki godz. 17 lub 18 lub 19  – p. Edison
  • Młodzież licealna, przygotowanie do matury podstawowej – wtorki i czwartki godz. 17.10 – p. Daniel
  • Młodzież licealna, szósty rok – wtorki i czwartki, godz. 18 –  p. Daniel
  • Dorośli A1.1 – patrz grupy początkujące
  • Dorośli A2.1 – poniedziałki i środy – godz. 20.15 – p. Katarzyna
  • Dorośli A2.1 – wtorki i czwartki – godz. 20.15 –  p. Ivan
  • Dorośli A2.2  – poniedziałki i środy godz. 19 –  p. Hanna
  • Dorośli A2.2  – poniedziałki i środy godz. 18 –  p. Ivan
  • Dorośli A2.2  on-line – wtorki i czwartki godz. 18.00  –  p. Isabel
  • Dorośli B1.1 – wtorki i czwartki godz. 19  – p. Ivan
  • Dorośli B1.2 – wtorki i czwartki, godz. 19 – p. Daniel
  • Dorośli przygotowanie do egzaminu DELE B1 – wtorki i czwartki godz. 20 – p. Daniel
  • Dorośli B2.2 – poniedziałki i środy godz. 20.05 – prowadzi p. Ivan