Pomoce dydaktyczne

 

Nasze wiodące podręcznik dla dzieci i młodzieży to seria „Compañeros”, Explora” i „Arriba” a  dla młodszych dzieci  „Pandilla” i „Colega”.

Dla dorosłych podstawowym podręcznikiem jest seria „Ele Actual”, stworzona z myślą o interaktywnych ćwiczeniach w małych grupach i ułożona spiralnie- tzn. materiał wraca co jakiś czas w poszerzonej formie. Do podręcznika i ćwiczeń dołączone są płyty, których słuchanie zalecamy uczniom jak najczęściej, niezależnie od korzystania z nich podczas zajęć.

Do podstawowych podręczników dołączamy podczas zajęć dodatkowe bezpłatne materiały, w większości ćwiczenia autorskie Academia de Idiomas, opracowywane przez lata i stale aktualizowane, skorelowane z podręcznikami, z których korzystamy oraz materiały z bardzo wielu innych źródeł hiszpańskich i polskich.

Dla urozmaicenia nauki na wszystkich poziomach stosujemy różne zabawy i gry w wersji hiszpańskiej, takie jak : Bingo, scrabble, loteryjki, domino, „Zgadnij co to?”, „Czarne historie”, „Jenga”, „El juego del pozo”, gry w karty z nazwami różnych wyrazów i  wiele innych.

Mamy bogatą kolekcję filmów hiszpańskojęzycznych, czasopism i książek, z których mogą korzystać uczniowie z zaawansowaną znajomością języka.

Zapraszamy również do korzystania z naszej strony na Facebooku: ADI pruszkow i na instagramie: adi_hiszpanski